Γιώργος Εμμανουηλίδης
Όχι τυχαία ένας απ’ τους καλύτερους Dj της Θεσσαλονίκης, με θητεία στα κορυφαία ραδιόφωνα της πόλης και με εικοσαετή + εμπειρία στην οργάνωση εκδηλώσεων.
Το 2000 ίδρυσε την Dj Creations έχοντας ένα όραμα: Να βλέπει σε κάθε γάμο όλα τα ζευγάρια αλλά και τους καλεσμένους τους να διασκεδάζουν με την ψυχή του. Ύστερα από 5.000+ εκδηλώσεις και αμέτρητα θετικά σχόλια, συνεχίζει χωρίς να εφησυχάζει και εξελίσσει την εταιρεία βρίσκοντας τους ιδανικούς συνεργάτες που μοιράζονται το πάθος για το όραμά του.
Fun Fact: Με αμέτρητα tracks στην playlist του και αστείρευτη διάθεση, είναι ο άνθρωπος που μπορείς να εμπιστευτείς με κλειστά μάτια και για το δικό σου γάμο.
Favorite Quote: The best party is the next party!